1 000
Примерно
7 июля 2022
прогноз сбудется
Экономика

З 2022 року запрацює електронна ідентифікація овець та кіз

Усі овці та кози, народжені з 2022 року носитимуть на вусі спеціальні електронні ідентификатори (бирки).

Сводная информация по прогнозу редактировать информацию

25.07.2019 13:03 - Усі овці та кози, народжені з 2022 року носитимуть на вусі спеціальні електронні ідентификатори (бирки). Такі зміни містить наказ Мінагрополітики № 263 «Про затвердження Змін до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз».Заміна уже встановлених на тварин звичайних пластикових бирок на бирки із радіочастотним ідентифікатором не передбачається.Бирки відповідатимуть нормам, розробленим Міжнародною Організацією Стандартизації (International Organization for Standardization):- стандарту ISO 11784, який описує кодову структуру транспондера, що базується на використанні 64-бітного коду з 15 знаками. Код повинен містити номер країни реєстрації та номер тварини і не має дублюватися в жодній країні протягом принаймні 100 років;- стандарту ISO 11785, який визначає технологію взаємодії електронного ідентифікатора і пристрою, що зчитує.Бирки будуть зчитуватися за допомогою сканера, який відповідає стандарту ISO 11785 і гарантує передання сигналу HDX або FDX-B між сканером і транспондером. Відстань зчитування має становити не менше ніж 15 см для переносного сканера та не менше ніж 50 см для стаціонарного сканера. Розпізнавання коду відбуватиметься шляхом проведення сканером біля вуха вівці, кози, внаслідок чого на дисплеї висвітлюється номер, який потім порівнюватиметься з номером електронного ідентифікатора, внесеного до реєстраційного свідоцтва овець/кіз.Наявність у тварини іншого електронного засобу ідентифікації не виключатиме необхідності наявності бирок та реєстраційного свідоцтва овець/кіз відповідно до цього порядку.Тварини, які утримуються в зоопарках та переміщуються між зоопарками, можуть бути ідентифіковані іншими електронними засобами ідентифікації, що відповідають вимогам порядку ідентифікації.У Міністерстві зазначають, що запровадження електронної ідентифікації овець та кіз дозволить:
- полегшити проведення ветеринарно-санітарних заходів щодо попередження (профілактики), лікування та ліквідації інфекційних, інвазійних і незаразних хвороб;
- полегшити та пришвидшити проведення заходів ветеринарно-санітарного контролю та нагляду щодо поголів'я овець, кіз, що дозволить застосувати спеціальні сканери для зчитування електронних ідентифікаційних номерів тварин та передачі сформованого електронного переліку тварин до іншого комп'ютерного засобу для роботи з ним;
- забезпечити державні органи і власників/утримувачів тварин достовірною інформацією про овець та кіз;
- інтегруватися до загальноєвропейського ринку тваринницької продукції;
- посилити контроль за ветеринарно-санітарним станом, якістю і походженням продукції тваринництва.
https://www.ukr.net/#news/details/jekonomika/72901060/

Существующие похожие прогнозы
Примерно
7 марта 2025
прогноз сбудется
Экономика
Предприятие Роскосмоса Усть-Катавский вагоностроительный завод, выпускающий трамваи, приступил к проекту по производству лифтов
Ровно
31 декабря 2030
прогноз сбудется
Экономика
Эксперты банка Standard Chartered выпустили обзор, в котором прогнозируют, что такие страны, как Турция, Бразилия и Египет, будут активно продвигаться верх в списке ведущих экономик
Примерно
31 декабря 2021
прогноз сбудется
Экономика
Enegix уже управляет двумя майнинговыми предприятиями, однако новый центр станет самым крупным – в нем будут работать 160 человек, включая инженеров.
Примерно
31 декабря 2020
прогноз сбудется
Экономика
Глава ЦБ Стефан Ингвес назвал проект Libra «важным событием», которое подтолкнуло страну к реформированию экономики
Примерно
20 декабря 2024
прогноз сбудется
Экономика
Российское правительство готово поставить точку в вопросе строительства автомобильной трассы из Москвы в Казань. Трасса будет частью транспортного коридора «Европа — Западный Китай»
Примерно
31 декабря 2020
прогноз сбудется
Экономика
Власти эмирата Абу-Даби в ОАЭ заявили, что намерены выпустить новую партию облигаций, номинированных в долларах со сроком погашения в 5, 10 и 30 лет.
Примерно
31 декабря 2020
прогноз сбудется
Экономика
С этой целью кредитно-финансовое учреждение вступило в стратегическое партнерство с компаниями Hashed, Haechi Labs и Cumberland Korea.
Не позднее
31 октября 2021
прогноз сбудется
Экономика
Внедрение обязательной маркировки молочной продукции начнется в январе 2021 года и продлится в несколько этапов до октября 2021 года, сообщил замглавы Минпромторга РФ Виктор Евтухов.
Не позднее
31 декабря 2023
прогноз сбудется
Экономика
По сообщению автопроизводителя, шасси автомобиля уже изготовлено, сейчас идёт калибровка и настройка его электрических и электронных систем.
Примерно
30 октября 2022
прогноз сбудется
Экономика
Власти России откажутся платить компенсацию семьям погибших при крушении малазийского «Боинга» в Донбассе. Об этом сообщает немецкое издание Heise.

Смотрите индивидуальную Ленту новостей, настроенную по вашим интересам

Настройте вашу ленту: подпишитесь на прогнозы и мнения авторов сайта, своих друзей, экспертов, СМИ или блогеров

Поиск будущих событий    Тенденции    Календарь    Завершенные прогнозы