1 000
Примерно
7 октября 2022
прогноз сбудется
Экономика

В Україні створять високоточний центр з виробництва боєприпасів

На КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс» створюється новітній виробничий центр, який замикає повний цикл виробництва

Сводная информация по прогнозу редактировать информацию

31.08.2019 16:36 - На КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс» створюється новітній виробничий центр, який замикає повний цикл виробництва артилерійських боєприпасів та ракетного озброєння.Наразі завершено встановлення десятків комп’ютеризованих високотехнологічних верстатів.
Це – новий цех із новітніми верстатами, призначеними для високоточної обробки. Його створено у рекордні терміни завдяки координації основних державних стейкхолдерів – Кабміну, МЕРТ, Концерну та заводу «Імпульс». Вже найближчим часом розпочнеться виробництво комплектуючих, вкрай необхідних для завершення створення замкнутого циклу виробництва артилерійських боєприпасів та ракетного озброєння. Фактично, вперше з історії України ми створюємо підприємство, яке здатне у необхідній кількості виробляти всю номенклатуру засобів ініціювання до всіх артилерійських снарядів та ракетного озброєння
Для організації виробництва на заводі здійснено роботи з підготовки цеху: підлогу залито полімерним покриттям високої міцності, здатним витримати верстати вагою понад 5 тонн, налагоджено систему кондиціонування та фільтрації повітря, оновлено систему електроживлення, освітлення та застосовано енергозберігаючі технології.
«Завершено 90% робіт із запуску високоточного виробничого майданчика. Наступні 30-50 днів триватиме налагодження верстатів. На новому обладнанні ми вироблятимемо деталі із точністю, яка вимірюється у мікронах. Окрім того, завдяки цим верстатам ми значно знизимо собівартість продукції. Для розуміння: востаннє таке масштабне оновлення обладнання відбувалося десятки років тому. Тобто, ці новітні верстати сформують виробничі потужності «Імпульсу» на наступні десятиріччя», – заявив директор заводу Євген Чернов.
Шосткинський казенний завод «Імпульс» є унікальним підприємством, яке у замкнутому циклі виготовляє детонатори, капсулі та інші елементи для різних видів боєприпасів: від снарядів та протитанкових ракет до далекобійних систем «Вільха» та «Нептун».
«Аналогічні центри створюються у кожному кластері концерну», – зазначив Павло Букін. Йдеться мова про харківський Завод ім. Малишева, запорізьку «Іскру», луцький «Мотор» і ще з десяток підприємств. «Наразі Концерн реалізує наймасштабніше оновлення виробничих потужностей оборонних підприємств за 30 років», – підкреслив Букін.
https://www.ukr.net/#news/details/jekonomika/73624749/

Существующие похожие прогнозы
Не позднее
31 декабря 2022
прогноз сбудется
Экономика
Военные получат боевые корабли, подводные лодки, а также суда обеспечения.
Не позднее
19 июля 2022
прогноз сбудется
Экономика
Радикальная девальвация и кризис помогут Трампу достичь заявленной им цели реиндустриализации, а также заменить ФРС на классический Центробанк
Примерно
17 февраля 2024
прогноз сбудется
Экономика
Министр сельского хозяйства Александр Ткачев заявил, что к 2014 году выручка РФ от экспорта сельскохозяйственной продукции может составить 50 млрд долларов (в 2017 - 20 млрд)
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Экономика
Из колонки основателя и гендиректора блокчейн-компании BitClave Алекса Бессонова на VC.ru
Не позднее
31 декабря 2023
прогноз сбудется
Экономика
Исследование, проведённое компанией International Data Corporation (IDC), говорит о том, что в 2023 году объем рынка игровых ноутбуков составит 31,5 млн единиц.
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Экономика
Ставки экосбора будут рассчитываться, исходя из средних затрат на перевозку и утилизацию отслужившей свой срок продукции
Не позднее
1 января 2027
прогноз сбудется
Экономика
Аналитики технологической корпорации Cisco считают, что через 8 лет 10% мирового ВВП будет храниться на блокчейне.
Не позднее
1 января 2023
прогноз сбудется
Экономика
По прогнозам BusinesStat, в 2019-2023 гг продажи ювелирных изделий в России будут ежегодно расти на 0,4-4,1% в год, в 2023 г показатель достигнет 101,0 млн шт.
Примерно
11 января 2025
прогноз сбудется
Экономика
А.Мовчан: "Россия пока далека от экономического краха и потери управляемости, но медленно движется в их сторону". Эксперт предсказывает ухудшение ситуации в 2022-2024 годах...

Смотрите индивидуальную Ленту новостей, настроенную по вашим интересам

Настройте вашу ленту: подпишитесь на прогнозы и мнения авторов сайта, своих друзей, экспертов, СМИ или блогеров

Поиск будущих событий    Тенденции    Календарь    Завершенные прогнозы