1 000
Примерно
1 января 2030
прогноз сбудется
Техника и наука

В Австрії проведуть гігабітний інтернет по всій країні до 2030 року

Це передбачає презентована у Відні міністром інфраструктури Австрії Андреасом Райхгардтом нова стратегія розвитку широкосмугового зв’язку до 2030 року.

Сводная информация по прогнозу редактировать информацию

08.08.2019 16:51 - Це передбачає презентована у Відні міністром інфраструктури Австрії Андреасом Райхгардтом нова стратегія розвитку широкосмугового зв’язку до 2030 року.
"Щоб забезпечити майбутнє Австрії як місця для ведення бізнесу, Австрія має наздогнати провідні світові цифрові держави. В сфері інфраструктури зв’язку – основи діджиталізації – міністерство інфраструктури ставить амбітну ціль створення всеохоплюючого доступу до гігабітного зв’язку", - заявив міністр.
Згідно з планами, гігабітний інтернет повинен бути забезпечений через 11 років по всій території Австрії, включаючи віддалені гірські та прикордонні райони.
Наразі у столиці Австрії вже пропонують гігабітну швидкість, однак в цілому по країні, 70% якої становлять гірські райони, середня швидкість інтернету становить близько 30 МБіт/сек. При цьому, все ще існують окремі райони, де швидкість мережі не перевищує 2 МБіт/сек, а в 20 тис. домогосподарств взагалі немає доступу до широкосмугового інтернету – ні через стаціонарний, ні через мобільний телефони.
Попередня стратегія широкосмугового зв’язку до 2020 року передбачала створення по всій території Австрії інтернет-мережі зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Очікується, що станом на кінець наступного року вона буде виконана майже повністю.
В Австрії у березні відбувся запуск нової технології мобільного зв'язку п’ятого покоління (5G). Першу в Європі мережу супершвидкого інтернету в комерційне використання запустив мобільний оператор T-Mobile, який є дочкою Deutsche-Telekom.
Заявлялося, новий турбоінтернет матиме змогу пропонувати користувачем швидкість до 10 Гігабіт за секунду, хоча в реальності вона становитиме "точно понад 100 мегабіт/секунду".
Згідно з міністерством транспорту Австрії, 5G буде доступний на всій території країни орієнтовно до 2025 року.
https://www.ukr.net/#news/details/tehnologii/73183783/

Существующие похожие прогнозы
Примерно
1 октября 2022
прогноз сбудется
Техника и наука
Новый УАЗ «Патриот», призванный стать настоящим «Русским Land Cruiser», поступит в продажу в 2022 году.
Примерно
9 апреля 2024
прогноз сбудется
Техника и наука
МиГ-35 получит систему с элементами искусственного интеллекта
Примерно
31 декабря 2025
прогноз сбудется
Техника и наука
Концерн «Калашников» запатентовал два прототипа электрических мини-автомобилей.
Примерно
5 марта 2070
прогноз сбудется
Техника и наука
Людство нещадно забруднює повітря і вирубує тисячі дерев. В кінцевому підсумку це призводить до того, що наша планета поступово гине.
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Техника и наука
Том Грубер недавно поделился мыслью о том, как можно использовать искусственный интеллект для расширения возможностей человеческой памяти
Примерно
31 декабря 2024
прогноз сбудется
Техника и наука
Дизайнер Эди Слиман продолжает наводить свои порядки в Celine — бренд объявил о выходе коллекции ароматов La Collection Celine Haute Parfumerie
Примерно
17 мая 2027
прогноз сбудется
Техника и наука
Компания StoreDot разработала технологию, которая позволяет полностью "заправить" электрический автомобиль всего за несколько минут.
Примерно
11 апреля 2035
прогноз сбудется
Техника и наука
Франция и Германия договорились о начале совместной разработки нового основного боевого танка.
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Техника и наука
Владимир Путин в очередной раз упомянул о препаратах, которые «могут влиять избирательно на человека в соответствии с его принадлежностью этнической группе»
Примерно
1 января 2024
прогноз сбудется
Техника и наука
Министерство национальной обороны Польши намерено к 2024 году организовать кибернетические войска, которые будут отвечать за обеспечение безопасности страны в цифровом пространстве.

Смотрите индивидуальную Ленту новостей, настроенную по вашим интересам

Настройте вашу ленту: подпишитесь на прогнозы и мнения авторов сайта, своих друзей, экспертов, СМИ или блогеров

Поиск будущих событий    Тенденции    Календарь    Завершенные прогнозы