1 000
Примерно
14 сентября 2019
прогноз сбылся
Техника и наука

У серпні українці зможуть спостерігати унікальний зорепад Персеїди

У серпні завдяки трьом космічним явищам у нічному небі можна буде побачити неймовірний зорепад через метеорні потоки Альфа-Козеріг, Південні дельта-Аквариди, а також Персеїди.

Сводная информация по прогнозу редактировать информацию

13.08.2019 16:11 - Кожного року протягом серпня земляни можуть спостерігати за дивовижним явищем – метеоричним потоком Персеїди. У 2019 пік зорепаду припав на ніч із 12 на 13 серпня.
Цього року початок метеоритного потоку припав на 2-4 серпня, а досяг свого піку 12 і 13 серпня. Якщо у це період небо було безхмарним – зорепад Персеїди можна було побачити практично усюди, в тому числі в Україні. Щоправда цьогорічний метеоритний дощ був не надто щільним. У NASA прогнозували падіння 60 до 70 метеорів за годину. При цьому минулі роки їх падало приблизно 200 щогодини.   https://24tv.ua/techno/zorepad_perseyidi_2019_foto_i_video_zorepadu_pers...

30.07.2019 22:06 - У серпні завдяки трьом космічним явищам у нічному небі можна буде побачити неймовірний зорепад через метеорні потоки Альфа-Козеріг, Південні дельта-Аквариди, а також Персеїди. Зорепад триватиме до 11 серпня, а все тому, що Земля увійшла в потік Альфа-Козеріг. Південні дельта-Аквариди активні до 23 серпня. Їх помітять жителі південної півкулі і південних широт північної півкулі. Зазвичай це слабкі метеори, в яких відсутні як "зоряний дощ", так і "вогняні кулі". За даними NASA, метеорний потік може приносити близько 20 метеорів на годину, кожен з яких рухається зі швидкістю близько 40 км/с. Пік "зорепаду" астрономи очікують 13 серпня. Тоді на планету звалиться найбільш яскравий потік Персеїд. В цьому році Персеїди проявлять себе у всій красі, так як їх поява співпадає з молодиком, і Місяць не буде затьмарювати їх своїм світлом. Активність Персеїд в цьому році – до 60 метеорів на годину. Зорепадом краще милуватися у відкритій місцевості, щоб було досить темно для астрономічних спостережень. https://www.ukr.net/#news/details/science/73006638/

Существующие похожие прогнозы
Примерно
7 февраля 2023
прогноз сбудется
Техника и наука
Компания Toyota намерена выпустить спортивную Corolla GR с 1,6-литровой «турботройкой» мощностью около 250 л.с.
Примерно
7 октября 2020
прогноз сбудется
Техника и наука
Чиновник зазначив, що полігон стане "інструментом для боротьби з дефіцитом фахівців з кібербезпеки".
Примерно
31 декабря 2020
прогноз сбудется
Техника и наука
Главной причиной нововведения стало увеличение числа Гран При до 22, однако некоторые команды считают это логичным вне зависимости от количества гонок.
Примерно
4 января 2025
прогноз сбудется
Техника и наука
Специалисты Disney хотят превратить всё это в технологию, заменяющую актёрам грим во время их выступлений на сцене театра
Примерно
12 ноября 2020
прогноз сбудется
Техника и наука
Число солнечных панелей растет, что по закону Свансона приводит к снижению их цены. Солнечные панели с годами удешевляются в геометрической прогрессии.
Примерно
27 мая 2020
прогноз сбудется
Техника и наука
В июне сеть пиццерий Papa John’s, а также кофейни Cofix начнут тестировать оплату заказов с помощью системы распознавания лиц
Не позднее
29 августа 2026
прогноз сбудется
Техника и наука
Исследование, опубликованное в PLOS Genetics, описывает методику восстановления черт лица по ДНК. Ученые проанализировали более 1 млн. мутаций, и вывели ряд закономерностей.
Примерно
5 марта 2030
прогноз сбудется
Техника и наука
Ставится задача максимально приблизиться к ядру и взять пробы мантии
Примерно
7 мая 2025
прогноз сбудется
Техника и наука
Місцева влада розраховує, що проєкт приверне 200 мільйонів доларів в економіку регіону і створить 1,5 тисячі робочих місць у наступні 5 років.
Примерно
31 декабря 2020
прогноз сбудется
Техника и наука
На площади 2 га в Новой Москве полностью воспроизведут городскую среду

Смотрите индивидуальную Ленту новостей, настроенную по вашим интересам

Настройте вашу ленту: подпишитесь на прогнозы и мнения авторов сайта, своих друзей, экспертов, СМИ или блогеров

Поиск будущих событий    Тенденции    Календарь    Завершенные прогнозы