1 000
Примерно
23 августа 2029
прогноз сбудется
Техника и наука

Штучний інтелект буде моніторити земельні угіддя в Україні

Earth Observing System (EOS) анонсує нову платформу, яка дозволяє моніторити земельні угіддя та їхній стан завдяки аналізу даних супутників, комбінуючи їх разом з даними "з поля...

Сводная информация по прогнозу редактировать информацию

07.04.19 20:10 - Компанія Earth Observing System (EOS) анонсує нову платформу, яка дозволяє моніторити земельні угіддя та їхній стан завдяки аналізу даних супутників, комбінуючи їх разом з даними "з поля". Про це йдеться у прес-релізі компанії, передає Agroportal, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.
Зазначається, що розробка поєднує в собі потужний пакет інструментів для виробничих та аналітичних компаній аграрного сектору, а також IT-команд, задіяних у цій сфері.
"Рішення легко інтегрується у будь-який бізнес-процес і надає вичерпну інформацію про стан сільськогосподарських культур на будь-якій території", - йдеться у повідомленні.
Розробники відмічають, що новий програмний продукт поєднує передові алгоритми аналізу полів за допомогою індексів рослинності, а також історичних даних.
EOS Crop Monitoring Tool проводить постійне оновлення метеорологічної інформації з раннім прогнозом погоди, який враховує опади, температуру повітря, вологість, швидкість вітру, а також глибину снігу.
"EOS Crop Monitoring Tool дозволить контролювати будь-які зміни в полях і проводити онлайн-моніторинг насадження нових культур та їхнього дозрівання. З ним фермери можуть оптимізувати свою роботу та витрати на утримання полів, а також визначити ключові напрямки для розвитку", — зазначив директор з продажів Олександр Сакаль.
Однією з головних переваг EOS Crop Monitoring, відзначають у компанії, є легка інтеграція. Рішення легко поєднується з будь-якими іншими програмами та додатками для аграріїв.
"Також новий продукт легко масштабується і дає максимально швидкий доступ до оновлених супутникових знімків. Це дозволить отримувати вичерпну інформацію про стан полів та погодні умови у будь-якій точці світу 24/7", - повідомляє прес-служба.
"Усі дані попередньо обробляються і отримують радіометричну та атмосферну корекцію, тож користувач отримує супутникову аналітику найкращого ґатунку", - заявили в компанії.
Earth Observing System (EOS) — це міжнародна компанія, яка надає можливості автоматизованої ГІС-аналітики, поєднуючи інформацію з супутникових знімків та геопросторові дані. Головний офіс компанії знаходиться в Менло-Парк, Каліфорнія.
https://www.ukr.net/#homeDetails/tehnologii/70603377/

Существующие похожие прогнозы
Примерно
31 декабря 2025
прогноз сбудется
Техника и наука
Компания TerraPower, которую финансирует Билл Гейтс, начала работу над экспериментальным реактором на расплавленном хлориде (MCRE).
Примерно
1 января 2028
прогноз сбудется
Техника и наука
Свой проект южнокорейская компания у себя в стране планирует запустить к 2028 году.
Не позднее
31 декабря 2025
прогноз сбудется
Техника и наука
Руководство компании Zhejiang Geely Holding Groupзаявило, что вкладывает в новый современный завод, занимающийся производством спутников в КНР, около 2,27 миллиардов юаней.
Примерно
31 декабря 2026
прогноз сбудется
Техника и наука
К проекту Lunar Gateway намерены присоединиться японцы, которые сейчас рассматривают ряд технологий, интересных для американцев.
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Техника и наука
BMW не хочет отставать: в 2017 году будет представлен гибридный суперкар Mercedes-AMG Project One, а о возможном создании собственного суперкара заявили и в компании Audi Sport.
Примерно
31 декабря 2025
прогноз сбудется
Техника и наука
DARPA объявило, что проект DRACO переходит в стадию технического проектирования.
Примерно
13 января 2040
прогноз сбудется
Техника и наука
Американские генетики разработали ДНК-терапию для лечения герпеса.
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Техника и наука
Под непробиваемым слоем арктического льда могут скрываться десятки древних вирусов, ждущих своего пробуждения, и это может случиться из-за глобального потепления и изменения климата
Примерно
31 декабря 2030
прогноз сбудется
Техника и наука
Запуск собственных сетей 6G планируется в 2030 году.
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Техника и наука
Сэм Шмидт - бывший гонщик, который сейчас парализован проехал на полуавтономном автомобиле SAM и вполне возможно, что в будущем такие же люди будут иметь аналогичную возможность

Смотрите индивидуальную Ленту новостей, настроенную по вашим интересам

Настройте вашу ленту: подпишитесь на прогнозы и мнения авторов сайта, своих друзей, экспертов, СМИ или блогеров

Поиск будущих событий    Тенденции    Календарь    Завершенные прогнозы