1 000
Примерно
23 августа 2029
прогноз сбудется
Техника и наука

Штучний інтелект буде моніторити земельні угіддя в Україні

Earth Observing System (EOS) анонсує нову платформу, яка дозволяє моніторити земельні угіддя та їхній стан завдяки аналізу даних супутників, комбінуючи їх разом з даними "з поля...

Сводная информация по прогнозу редактировать информацию

07.04.19 20:10 - Компанія Earth Observing System (EOS) анонсує нову платформу, яка дозволяє моніторити земельні угіддя та їхній стан завдяки аналізу даних супутників, комбінуючи їх разом з даними "з поля". Про це йдеться у прес-релізі компанії, передає Agroportal, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.
Зазначається, що розробка поєднує в собі потужний пакет інструментів для виробничих та аналітичних компаній аграрного сектору, а також IT-команд, задіяних у цій сфері.
"Рішення легко інтегрується у будь-який бізнес-процес і надає вичерпну інформацію про стан сільськогосподарських культур на будь-якій території", - йдеться у повідомленні.
Розробники відмічають, що новий програмний продукт поєднує передові алгоритми аналізу полів за допомогою індексів рослинності, а також історичних даних.
EOS Crop Monitoring Tool проводить постійне оновлення метеорологічної інформації з раннім прогнозом погоди, який враховує опади, температуру повітря, вологість, швидкість вітру, а також глибину снігу.
"EOS Crop Monitoring Tool дозволить контролювати будь-які зміни в полях і проводити онлайн-моніторинг насадження нових культур та їхнього дозрівання. З ним фермери можуть оптимізувати свою роботу та витрати на утримання полів, а також визначити ключові напрямки для розвитку", — зазначив директор з продажів Олександр Сакаль.
Однією з головних переваг EOS Crop Monitoring, відзначають у компанії, є легка інтеграція. Рішення легко поєднується з будь-якими іншими програмами та додатками для аграріїв.
"Також новий продукт легко масштабується і дає максимально швидкий доступ до оновлених супутникових знімків. Це дозволить отримувати вичерпну інформацію про стан полів та погодні умови у будь-якій точці світу 24/7", - повідомляє прес-служба.
"Усі дані попередньо обробляються і отримують радіометричну та атмосферну корекцію, тож користувач отримує супутникову аналітику найкращого ґатунку", - заявили в компанії.
Earth Observing System (EOS) — це міжнародна компанія, яка надає можливості автоматизованої ГІС-аналітики, поєднуючи інформацію з супутникових знімків та геопросторові дані. Головний офіс компанії знаходиться в Менло-Парк, Каліфорнія.
https://www.ukr.net/#homeDetails/tehnologii/70603377/

Существующие похожие прогнозы
Примерно
1 января 2050
прогноз сбудется
Техника и наука
Авторы проекта считают, что испытать его можно на поверхности Марса или Луны.
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Техника и наука
Как уверяют создатели, их изобретение в будущем может заменить BluRay-диски.
Примерно
10 августа 2021
прогноз сбудется
Техника и наука
Вскоре случится поворотный момент в судьбе, пожалуй, самой известной авиагруппы высшего пилотажа в мире.
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Техника и наука
Ученые из Университета Хьюстона обнаружили, что бактерии становятся сильнее в космосе, а вместе с тем, возможно, опаснее.
Примерно
20 октября 2021
прогноз сбудется
Техника и наука
В Украине решили выпускать три модели Lada. Уже названа их стоимость.
Примерно
15 января 2027
прогноз сбудется
Техника и наука
Промышленное хранение электроэнергии совместно с развитием чистых источников энергии могут изменить мировую энергетику...
Примерно
15 марта 2022
прогноз сбудется
Техника и наука
Ford збирається виробляти електричний фургон Transit на території США.
Примерно
31 декабря 2040
прогноз сбудется
Техника и наука
Глава Латвийской ассоциации космической индустрии Паулс Ирбинс рассказал в эфире радио Baltkom о том, какие прорывы и события в космической отрасли успеют застать люди, живущие сейчас,
Не позднее
31 декабря 2021
прогноз сбудется
Техника и наука
Предприниматель Илон Маск заявил, что его компания Neuralink готова в ближайшее время внедрить чип в мозг человека.
Примерно
31 декабря 2021
прогноз сбудется
Техника и наука
В компании пока что не комментировали слухи.

Смотрите индивидуальную Ленту новостей, настроенную по вашим интересам

Настройте вашу ленту: подпишитесь на прогнозы и мнения авторов сайта, своих друзей, экспертов, СМИ или блогеров

Поиск будущих событий    Тенденции    Календарь    Завершенные прогнозы