1 000
Примерно
1 августа 2030
прогноз сбудется
Экономика

Росіяни позбудуться своєї нерухомості в Криму

З того моменту, як Крим окупувала Російська Федерація, ціни на житло в деяких районах виросли в три рази.

Сводная информация по прогнозу редактировать информацию

25.08.2019 - З того моменту, як Крим окупувала Російська Федерація, ціни на житло в деяких районах виросли в три рази. Багато місцевих жителів уже не можуть купити собі нерухомість за такими цінами. Причиною всьому - цікавість громадян "материкової" Росії до нерухомості на півострові. Однак, потенційним покупцям нерухомості слід бути обережними: з-за невизначеності в правовий статус півострова можна втратити право на свою нерухомість, куплену в Криму. Темп зростання цін за квадратний метр нерухомості в Севастополі і Криму знаходиться на першому і другому місцях за Росії: вартість за 1 кв.м. виросла на 30 і 29 відсотків за рік відповідно. У перший раз ціни виросли в 2014 році, коли ще був мораторій (заборона) на покупку нерухомості росіянами. Потім ціни зросли в 2,5-3 рази. Однак, через кілька місяців ціни впали приблизно на чверть, адже йшов процес юридичної перезавантаження, покупці оформляється не договори купівлі-продажу, а договори намірів і попередні договори, оскільки правова база була ще недостатньо розроблена. Через кризу осені 2014 року буму покупок нерухомості не відбулося. А програми іпотечної підтримки, які були запущені в основній частині Росії в 2014-2015 роках, в Криму заробили тільки в 2016 році. Згідно зі статистикою - абсолютна більшість угод з нерухомістю доводиться на покупців з інших регіонів Росії. Багато хто купує житло, щоб влітку їздити на відпочинок. Однак, є безліч інвесторів, які купують нерухомість для здачі в оренду або подальшого перепродажу. Також, є ті, хто хоче перебратися в Крим на постійне місце проживання. Агентства нерухомості мають справу з покупцями з Казані, Москви і Санкт-Петербурга. Останні - москвичі і петербуржці купують квартири без розбору, на емоціях. Їм важливий сам факт того, що житло буде знаходитися біля моря. Однак, ринок вторинного житла в Криму неоднорідний: у багатьох будинках немає газу або центрального опалення. Але, ці проблеми не є настільки серйозними на тлі проблем з правовим статусом Криму. Адже згідно з резолюцією ООН від 2014 року, Крим досі належить Україні. Внаслідок цього, власники нерухомого майна можуть його позбутися раптово, остаточно і безповоротно. Так виходить, оскільки операції з нерухомістю не були зареєстровані українською стороною. https://www.ukr.net/#news/details/73503479/

Существующие похожие прогнозы
Примерно
11 октября 2024
прогноз сбудется
Экономика
С 2020 года Роскосмос планирует возобновить экскурсии пытливых миллионеров на орбиту. Об этом директор Департамента развития коммерческих проектов Роскосмоса Анна Кудрявцева
Примерно
31 декабря 2023
прогноз сбудется
Экономика
Выплаты больничных и пособий по материнству с 2022 года по всей стране будут начисляться напрямую гражданам из Фонда социального страхования (ФСС), а не через работодателя
Примерно
31 декабря 2022
прогноз сбудется
Экономика
Минэкономразвития рассчитывает на замораживание реального роста пенсий до 2035 года
Примерно
30 октября 2022
прогноз сбудется
Экономика
Власти России откажутся платить компенсацию семьям погибших при крушении малазийского «Боинга» в Донбассе. Об этом сообщает немецкое издание Heise.
Примерно
1 июля 2024
прогноз сбудется
Экономика
Сергей Собянин и генеральный директор "КамАЗа" Сергей Когогин подписали соглашение о создании в Москве производства электробусов и электрокомпонентов к ним.
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Экономика
Из колонки основателя и гендиректора блокчейн-компании BitClave Алекса Бессонова на VC.ru
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Экономика
Об этом в эксклюзивном интервью iz.ru на ВЭФ рассказал президент Монголии Халтмаагийн Баттлуга.
Не позднее
1 января 2023
прогноз сбудется
Экономика
Финская Nokia Corp была выбрана партнером Национального управления США по аэронавтике и исследованию космического пространства (NASA) по созданию первой сети LTE на Луне.
Не позднее
29 августа 2100
прогноз сбудется
Экономика
Причину назвал глава Еврокомиссии Жан-Клод Юнкер: "В начале 20-го века 25% человечества были европейцами, а в конце 21 века мы будем представлять 4% или 5% мирового населения"
Не позднее
31 декабря 2025
прогноз сбудется
Экономика
Управляющий директор ЗАО «Полиметалл Инжиниринг» расказал о начале добычи платины на месторождении Викша в Карелии в 2025 году.

Смотрите индивидуальную Ленту новостей, настроенную по вашим интересам

Настройте вашу ленту: подпишитесь на прогнозы и мнения авторов сайта, своих друзей, экспертов, СМИ или блогеров

Поиск будущих событий    Тенденции    Календарь    Завершенные прогнозы