1 000
Примерно
16 сентября 2020
прогноз сбудется
Общество

На Росії водії будуть проходити тест на хронічний алкоголізм

МОЗ Росії затвердив нові правила проходження медичної комісії для отримання водійських прав.

Сводная информация по прогнозу редактировать информацию

11.10.2019 13:23 - МОЗ Росії затвердив нові правила проходження медичної комісії для отримання водійських прав. За відомостями видання, йдеться про так званий CDT-тест (аналіз крові для визначення карбогідратів-дефіцитного трансферину). Раніше такий аналіз проводився за бажанням лікаря, тепер він буде обов'язковою частиною медогляду. За новими правилами, якщо концентрація CDT вище 1,2%, кандидата в водії направлять в наркодиспансер, де в ході подальших досліджень будуть визначати, чи придатний він до водіння автомобіля. З наказу випливає, що в "складних і конфліктних ситуаціях" рішення прийматимуть "лікарські комісії". У Державтоінспекції відзначили, що досить часто деякі водії, "не вилікувавшись повністю від залежності, після закінчення терміну позбавлення прав отримують висновок про відсутність у них протипоказань, продовжуючи керувати автомобілем, створивши небезпеку". У новому наказі уточнюються і правила проведення перевірки на наркотики. Так, у нарколога громадянин зобов'язаний здати сечу на аналіз. Тест буде робитися протягом двох годин з моменту взяття проби за допомогою смужок-індикаторів, які фарбуються в певні кольори в залежності від знайдених речовин: канабіноїдів, опіатів, амфетаміну, кокаїну, метадону, барбітурату. Якщо аналіз буде позитивним хоча б по одному з пунктів, піде підтверджує тест в лабораторії за допомогою спеціальних приладів – хроматографов.
https://www.ukr.net/#news/details/za_rubezhom/74451919/

Существующие похожие прогнозы
Примерно
30 апреля 2020
прогноз сбудется
Общество
Американская телеведущая, актриса и модель Пэрис Хилтон планирует приобрести курортный комплекс "Деренивская Купель" в Закарпатской области Украины и провести там конкурс...
Не позднее
18 декабря 2020
прогноз сбудется
Общество
"Хор Турецкого" и арт-группа Soprano планируют расширить географию концертов с программой "Песни Победы".Об этом рассказал народный артист РФ Михаил Турецкий.
Примерно
20 ноября 2021
прогноз сбудется
Общество
В ближайшее время в России отменят около десяти тысяч устаревших ГОСТов. Об этом заявил глава Росстандарта Алексей Абрамов в интервью РИА Новости.
Примерно
24 сентября 2020
прогноз сбудется
Общество
Російськомовні школи ще є, проте з вересня 2020 року такі школи переходять на українську мову навчання.
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Общество
В России может появиться федеральное звание почетного гражданина страны (сейчас такое звание есть на региональном уровне)
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Общество
Пластик стал настоящим экологическим бедствием: он практически не разлагается и отравляет природу. Множество ученых работает над поиском замены
+ 1 обоснований
Ровно
16 декабря 2022
прогноз сбудется
Общество
Компания The Walt Disney объявила сроки выхода на экраны новой трилогии фантастической эпопеи «Звездные войны».
Примерно
30 апреля 2020
прогноз сбудется
Общество
Правительство Японии одобрило во вторник поправки к законодательству, которые запрещают во всех формах физические наказания детей как меру их воспитания.
Не позднее
1 января 2025
прогноз сбудется
Общество
По проекту Минсельхоза РФ к 2025 году поголовье лошадей в России увеличится до 1.6 миллионов

Смотрите индивидуальную Ленту новостей, настроенную по вашим интересам

Настройте вашу ленту: подпишитесь на прогнозы и мнения авторов сайта, своих друзей, экспертов, СМИ или блогеров

Поиск будущих событий    Тенденции    Календарь    Завершенные прогнозы