1 000
Примерно
9 декабря 2020
прогноз сбудется
Техника и наука

На базі «Козак-2М» створять нову машину РХБЗ

Нова машина РХБЗ буде оснащена цифровою метеостанцією, сучасними системами навігації та зв’язку, збору й обробки даних, спостереження і життєзабезпечення екіпажу.

Сводная информация по прогнозу редактировать информацию

10.12.2019 21:00 - ПП «НВПП «Спаринг-Віст Центр» спільно з ПрАТ «НВО «Практика», що входять до ГС «Ліга оборонних підприємств України», розробляють нову машину РХБЗ для потреб ЗСУ. Про це розповів Юрій Сторонський — генеральний конструктор ПП «НВПП «Спаринг-Віст Центру». «Ми закінчили розроблення нової сучасної машини (РХБЗ), яка використовує новітні технології. Так, собівартість тієї ж хімічної розвідки – всього 200 гривень на добу. В ініціативному порядку ми домовилися з «НВО «Практика» про виділення автомобіля «Козак» останньої модернізації – він якнайкраще підходить для машини РХБЗ», – розповів Юрій Сторонський. При цьому він додав, що наразі у ЗСУ та НГУ на озброєнні стоїть застаріла машина БРДМ-2РХБ, яку розробили ще в радянські часи, й один день обслуговування такої техніки за безперервного процесу хімічної розвідки становить близько 1000 євро. За словами генерального конструктора компанії, «Спаринг-Віст Центр» розробив цілу низку спеціальних стаціонарних засобів розвідки, які планується встановити на «Козак-2М». Передбачено й комплектування бронеавто переносними приладами для виконання розвідки у місцях, куди він заїхати не зможе. «Також нову машину плануємо оснастити сучасними аналітичними засобами з програмним забезпеченням, бортовими засобами збору й обробки інформації радіаційного, біологічного, хімічного стану довкілля, картографії. Тож комплект бортового спецобладнання РХБ розвідки складатиметься з приладів радіаційної розвідки, вимірювача напряму на джерело радіоактивного випромінювання, багатофункціонального газоаналізатора, блоку управління, сигналізації, індикації та комутації, доповнений комплектом переносних приладів РХБ розвідки», - зазначив Юрій Сторонський. Окрім цього, нова машина РХБЗ буде оснащена цифровою метеостанцією, сучасними системами навігації та зв’язку, збору й обробки даних, спостереження і життєзабезпечення екіпажу. Своєю чергою, захист екіпажу забезпечать системи вентиляції та автоматизованого відбору проб і маркування. Варто додати, що потреби Збройних сил України в подібних машинах становить сотні одиниць. «Нині одна із західних країн пропонує Україні свій автомобіль РХБЗ, який за технічним рівнем не перевершує нашу розробку, але її вартість удесятеро вища. Ми – конструктори і виробники – свою роботу виконали. Слово за державою», – наголосив вітчизняний конструктор.
https://www.ukr.net/#homeDetails/avto/75617598/

Существующие похожие прогнозы
Примерно
31 декабря 2022
прогноз сбудется
Техника и наука
REV Ocean имеет длину 183 метра, что на три метра больше Azzam — яхты, которая ранее считалась самой большой в мире.
Примерно
4 апреля 2038
прогноз сбудется
Техника и наука
До решения этой задачи осталось лет 15-20. Примеры подобных проектов: Boom Technology, Flash Falcon, Airbus AS2, Skylon, военные гиперзвуковые разработки
Не позднее
20 сентября 2030
прогноз сбудется
Техника и наука
Недавно компания Hybrid Air Vehicles наконец-то получила грант в размере 1,4 миллиона долларов и объявила, что конечный вариант огромного дирижабля будет полностью электрическим.
Примерно
1 марта 2029
прогноз сбудется
Техника и наука
Ученые с помощью впрыскивания специального раствора в глаза, изменили видение мышей таким образом, что они могли видеть ближний инфракрасный свет в дополнение к обычному зрению.
Не позднее
20 октября 2022
прогноз сбудется
Техника и наука
Создаваемый в Эстонии ретрофутуристичный электрический трехколесный автомобиль будет не только выглядеть оригинально, но и парковаться.
Примерно
31 августа 2024
прогноз сбудется
Техника и наука
Уже есть модели с системой автономного управления высшего, пятого уровня. В них контроль за автомобилем осуществляет компьютер — у таких концепт-каров нет рулевого колеса, педалей...
Примерно
31 декабря 2039
прогноз сбудется
Техника и наука
"Первые эксперименты показали, что эффект существует. И космический мотор работает. Мы готовимся к началу экспериментов", - замдиректора Института ядерной физики
Не позднее
30 июня 2021
прогноз сбудется
Техника и наука
Компания Huawei объявила о начале сотрудничества с сервисом бесконтактной оплаты «Кошелек Pay».
Примерно
31 декабря 2030
прогноз сбудется
Техника и наука
Робототехника, как раздел науки, развивается семимильными шагами и они уже есть практически во всех сферах жизни человека...
Примерно
1 января 2100
прогноз сбудется
Техника и наука
Поскольку тепловые волны становятся более распространенными, более сильными и продолжительными, мы ожидаем большего количества болезней и смертей, связанных с жарой.

Смотрите индивидуальную Ленту новостей, настроенную по вашим интересам

Настройте вашу ленту: подпишитесь на прогнозы и мнения авторов сайта, своих друзей, экспертов, СМИ или блогеров

Поиск будущих событий    Тенденции    Календарь    Завершенные прогнозы