1 000
Примерно
17 сентября 2019
прогноз сбудется
Экономика

В Україні підвищать безпечність ТРЦ

1 серпня цього року вступили в дію нові зміни у державні будівельні норми щодо проектування підприємств торгівлі.

Сводная информация по прогнозу редактировать информацию

13.08.2019 10:59 - 1 серпня цього року вступили в дію нові зміни у державні будівельні норми щодо проектування підприємств торгівлі. Відповідно до них, при будівництві або реконструкції існуючих торговельних і торговельно-розважальних центрів, супермаркетів та інших магазинів прозорі двері повинні влаштовуватися лише з травмобезпечного або армованого скла. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.
«Підвищуємо безпеку відвідувачів у торговельних центрах, супермаркетах та інших магазинах. Тепер при проектуванні прозорих дверей та перегородок у цих закладах має використовуватися лише травмобезпечне або армоване скло. Це дозволить зменшити вірогідність поранень і травм у разі розбиття скла. Норми вже діють з 1 серпня», – наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.
Згідно з новими змінами у ДБН, у будівлях підприємств торгівлі для світлопрозорого заповнення дверей та фрамуг (верхніх стулок) у дверях, перегородках та стінах для додаткового освітлення необхідно використовувати травмобезпечне або армоване скло.
Тепер торговельні зали можна проектувати будь-якої висоти.
Травмобезпечне скло виробляється шляхом комбінування звичайного скла з іншими матеріалами, наприклад, пластиком, або піддається спеціальній обробці. Тому при ударах та розбитті, на відміну від звичайного скла, воно не розсипається і тим самим мінімізує можливі поранення людей навколо.
Армоване скло ще краще протистоїть ударам і корозіям, адже має всередині сітку, виконану із металевого дроту. Цей матеріал відрізняється великою міцністю.
https://www.ukr.net/#news/details/jekonomika/73263474/

Существующие похожие прогнозы
Примерно
1 сентября 2021
прогноз сбудется
Экономика
Гютерсло в Северном Рейне - Вестфалии стал первым в Германии городом, который запретил запускать воздушные шары в небо. Запрет вступил в силу в начале сентября.
Примерно
26 апреля 2020
прогноз сбудется
Экономика
Поправка, в соответствии с которой правительство страны должно принудить британские заморские территории и зависимые территории Короны провести реформу прозрачности до конца 2020 года...
Примерно
31 декабря 2021
прогноз сбудется
Экономика
Сотрудников территориальных органов предлагается сократить в два этапа — на 5% в 2020 году и еще на 10% в 2021-м, сотрудников центрального аппарата — на 10%.
Примерно
10 ноября 2039
прогноз сбудется
Экономика
Ранее о выделении крупных сумм на решение проблемы доступности жилья в окрестностях своих штаб–квартир сообщили Microsoft, Google и Facebook.
Примерно
30 июня 2020
прогноз сбудется
Экономика
Обслуживание в Сочи, Кирове, Курске, Саранске и Железногорске банк переведет в полностью цифровой формат. Похожая реорганизация планируется в отделениях еще 17 российских городов.
Когда-нибудь
прогноз сбудется
Экономика
Об этом в эксклюзивном интервью iz.ru на ВЭФ рассказал президент Монголии Халтмаагийн Баттлуга.
Примерно
31 декабря 2021
прогноз сбудется
Экономика
На сегодняшний день платформы для проведения IEO запустили уже 12 критовалютных бирж, включая Binance OKEx, Huobi и Bittrex, а свои кампании провели 39 различных проектов.
Примерно
18 апреля 2023
прогноз сбудется
Экономика
Итальянский производитель кресел Aviointeriors разработал дизайн стоячих мест, чтобы повысить вместимость самолетов на 20 процентов. Модель Skyrider 2.0 представили в Гамбурге
Примерно
31 декабря 2020
прогноз сбудется
Экономика
Глава ЦБ Стефан Ингвес назвал проект Libra «важным событием», которое подтолкнуло страну к реформированию экономики
Примерно
1 января 2021
прогноз сбудется
Экономика
Жителей России, которые имеют низкий доход, могут освободить от уплаты подоходного налога

Смотрите индивидуальную Ленту новостей, настроенную по вашим интересам

Настройте вашу ленту: подпишитесь на прогнозы и мнения авторов сайта, своих друзей, экспертов, СМИ или блогеров

Поиск будущих событий    Тенденции    Календарь    Завершенные прогнозы