1 000
Примерно
29 сентября 2019
прогноз сбудется
Экономика

Україна та Ізраїль поширять Угоду про вільну торгівлю і на сферу послуг

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на спільному брифінгу в Києві з Прем’єр-міністром Держави Ізраїль Біньяміном Нетаньягу

Сводная информация по прогнозу редактировать информацию

19.08.2019 14:46 - Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на спільному брифінгу в Києві з Прем’єр-міністром Держави Ізраїль Біньяміном Нетаньягу, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Ізраїль залишається ключовим торговельним партнером України в регіоні Близького Сходу - наш сукупний товарообіг перевищив $1 млрд. Не маю жодного сумніву - скоро ця цифра значно збільшиться завдяки підписанню Угоди про вільну торгівлю товарами між Україною та Ізраїлем, яка, сподіваюсь, найближчим часом буде ратифікована ізраїльською стороною. Ми також домовилися без затримок розпочати роботу з розширення Угоди і на сферу послуг", - сказав Зеленський.
Він також запросив ізраїльські компанії інвестувати і приходити працювати в Україну, зокрема у сфері будівництва доріг та інфраструктурних проєктів, медицини, освіти, енергозабезпечення та ІТ.
За словами Зеленського, Україна залучатиме досвід Ізраїлю у впровадженні інновацій, підтримці стартапів та реалізації науково-дослідних розробок.
"Ми обговорили можливість започаткування окремих офісів з розвитку цих галузей відповідно в Єрусалимі та Києві. Я бачу великий потенціал для взаємовигідної співпраці у цих напрямках", - зазначив Президент.
Як повідомлялося, Україна та Ізраїль у січні 2019 країни підписали Угоду про зону вільної торгівлі. Нова ЗВТ має лібералізувати торгівлю між двома країнами, а саме: скасувати ввізні мита на промислові товари.
11 липня Верховна Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.
https://www.ukr.net/#news/details/jekonomika/73383381/

Существующие похожие прогнозы
Примерно
28 мая 2020
прогноз сбудется
Экономика
По данным мэрии, на данный момент полностью завершены работы по обустройству новой полосы, длина которой составляет 2 800 метров, а ширина - 45 метров.
Не позднее
31 декабря 2020
прогноз сбудется
Экономика
Систему персонифицированных транспортных карт создадут и запустят в столице в 2020 г. Об этом сообщил в эфире телеканала ТВЦ мэр Москвы Сергей Собянин.
Примерно
30 июня 2020
прогноз сбудется
Экономика
Чешская компания железнодорожных и автобусных перевозок RegioJet анонсировала запуск ночного поезда в Украину.
Примерно
1 января 2021
прогноз сбудется
Экономика
Президент звернувся до Мінфіну з проханням включити у проект держбюджету на 2020 рік необхідні видатки для реалізації проекту.
Не позднее
1 января 2021
прогноз сбудется
Экономика
По данным платежного сервиса QIWI, оборот российского рынка видеоигр к 2021 году превысит $2 млрд
Примерно
1 ноября 2021
прогноз сбудется
Экономика
Новый транспортной коридор протяженностью в 7,2 тысячи километров станет более дешевой и короткой альтернативой Суэцкому каналу.
Примерно
1 января 2024
прогноз сбудется
Экономика
Дмитрий Медведев предрек экономике РФ ускоренное развитие
Примерно
1 июня 2023
прогноз сбудется
Экономика
Главная причина запрета использования подобных монет — потенциальная возможность их использования в преступных целях
Примерно
9 марта 2020
прогноз сбудется
Экономика
Правительство Норвегии рекомендовало суверенному фонду избавиться от акций более 100 нефтегазовых компаний, в том числе российских.
Примерно
25 января 2027
прогноз сбудется
Экономика
О таком намерении заявил Трамп. Однако, реализовать это можно не раньше, чем через 10 лет: США потребляют 15 млн баррелей в день, производя 10. Потребует перестройки нефтепереработка

Смотрите индивидуальную Ленту новостей, настроенную по вашим интересам

Настройте вашу ленту: подпишитесь на прогнозы и мнения авторов сайта, своих друзей, экспертов, СМИ или блогеров

Поиск будущих событий    Тенденции    Календарь    Завершенные прогнозы